DÖKÜLEN KURŞUNUN ŞEKLİNDEN NELER ANLAŞILIR ?

0
5429

Kurşun döktürme olayı yaygın olarak nazardan kurtulmak korunmak ya da kötü enerjiden ve güçsüz sayılan büyülerden korunmak için kullanılan ve tercih edilen bir yöntemdir. Halk arasında ise kurşun döktürmeye dair ciddi bir inanış bulunur. Ayrıca kurşun döktürme işlemi yalnızca insan için değil eşyalar içinde dökülebilir. kurşun döktürmek isteyen genel olarak karşılaştığı sıkıntılardan, zor durumlardan bıkmış ve rahatlamak isteyen insanlardır. Kurşunu döktüren kişinin işlemi tamamlandıktan sonra tamamen rahatladığı hissine kapılabilir. Isıtılarak eritilmiş kurşunun o kişinin üzerindeki tüm negatif enerjileri aldığını ve kişiyi özgür bıraktığı düşünülmektedir. Nazar için kurşun döktürmek kişilerin kimi zaman ihtiyaç duydukları bir yöntemdir ve en çok bu sebeple yapılan bir işlemdir. Nazar için kurşun döktürenlerin en çok yakındıkları durum ise nazarın insanlar üzerindeki oluşturduğu olumsuz ve negatif etkilerdir. Kurşun döktürme işlemi büyük, küçük, erkek, kadın, evli, bekar vs. herkes için yapılabilecek bir yöntemdir. Nazarın olumsuz etkilerinin ilk başında enerji düşüklüğü gelmektedir. İnsanlar genellikle kendilerine nazar değdiğini düşündükleri zaman kendilerini enerjisiz ve çok yorgun hissederler. Bu durumda da kişiler hemen enerjilerini yükseltmeyi , bedenen ve ruhen kendilerini güçlendirmeyi hedef ederler. Bu durumda ise kurşun döktürmek kişiler için oldukça önem arzeder. Nazarın farklı bir olumsuz etkisi de adaptasyon eksikliği ve ya bozukluğu ayrıca yaşamından zevk alamama durumudur. Bu kişiler eğlenmek için ne yaparlarsa yapsınlar, nereye giderlerse gitsinler hiçbir şeyden zevk almazlar, daima mutsuzdurlar. Herhangi bir işe ve ya duruma odaklanamazlar, hep başarısız olurlar ve hiçbir işte yararlı olamazlar.

Kurşun döküldüğünde birçok şekil çıkar ve bu şekillerin hepsinin bir anlam ifade eder. Suya dökülen kurşun parçalanmışsa ve çok ses çıkarmış ise, bu o kişide ve ya ortamda negatif enerjinin olduğunu gösterir. Kurşunun çürümüş gibi dağılması da pek iyiye yorulmaz, yine çivi gibi iğne gibi şekiller oluşuyorsa kişi üzerinde yoğun bir nazar olduğu söylenebilir.

Bu şekiller çok çeşitli olup herkeste aynı çıkmaz. Negatif bir enerji olduğuna inanan kişi kurşun döktürerek rahatlayabilmektedir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here